درباره ی فروشگاه نداپسند:

فروشگاه آنلاین نداپسند عبارت ست از خرید محصولات ارایشی بهداشتی مورد علاقه و پسند ندایاسی و ارسال مستقیم انها از کانادا به شما دوستان عزیز است. از آنجایی که پیدا کردن محصولات اصل آرایشی و بهداشتی در ایران و سایر کشورها دشوار است، تصمیم گرفتیم محصولاتی را که ندا یاسی به صورت دائمی و روزانه و شخصا استفاده می کند را با شما به اشتراک قرار دهیم. همچنین با ارسال مستقیم این محصولات از کانادا به درب منزل شما، دسترسی به محصولات اصل و برند را برای شما تسهیل کنیم.

در فروشگاه آنلاین نداپسند می‌توانید کالاهای اصل و باکیفیت آرایشی و بهداشتی را به راحتی از هر جای دنیا که هستید (در ایران و خارج از ایران) سفارش دهید و هر جا که خواستید، تحویل بگیرید.

فروشگاه آنلاین نداپسند ارائه دهنده تمام برندهای معتبر و لوکس موجود در کانادا و امریکا میباشد. لوازم ارایشی و بهداشتی با تنوعی بی‌نظیر در فروشگاه نداپسند عرضه می‏‏‏‌شوند. کاربران و مشتریان نداپسند می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت نداپسند را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان، کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

نداپسند از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های نداپسند محسوب می‌شود.

خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی از نداپسند مزایی را مانند صرفه جویی در وقت، کیفیتی تضمینی و اصالت کامل کالا به همراه دارد.

این سایت خرید اینترنتی از آنجا که تمام همّ خود را بر مشتری مداری و رضایت مشتریانش مصروف کرده است، تسهیلاتی مانند ارسال رایگان، ارسال رایگان اشانتیون با هر خرید و مشاوره آنلاین رایگان را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

برخی از برندهای آرایشی و بهداشتی موجود در نداپسند عبارتند از:
Huda Beauty, Too Faced, Benefit Cosmetics, MAC, Morphe, Covergirl, Loreal, …

و روز بروز به مجموعه ی این برندها اضافه میشود.

Click me!